Digital Bridge

Форум бағдарламасы

2022 жылғы 28-29 қыркүйек, Астана қаласы, «EXPO» ХКО

28 қыркүйек — Бірінші күн

13:00 — 14:00

Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Бірыңғай цифрлық экожүйе: артықшылықтары мен тәуекелдері"

Бағдат Мусин

Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі

Бағдат Әміреев

Түркі мемлекеттері ұйымының бас хатшысы

Али Таха Коч

Түрік Республикасы Президенті Әкімшілігі Цифрлық транформация басқармасының басшысы

Мустафа Варанк (Mustafa Varank)

Түркия Республикасының Өнеркәсіп және технологиялар министрі

Шерзод Шерматов

Өзбекстан Республикасының Ақпараттық технологиялар мен коммуникацияларды дамыту министрі

Фарид Ахмадов

Әзірбайжан Республикасының Цифрлық даму және көлік министрінің орынбасары

Индира Шаршенова

Қырғыз Республикасы Цифрлық даму министрінің орынбасары

Динара Танашева

EY серіктесі, Қазақстан мен Орталық Азиядағы салық және заң көрсетілетін қызметтері тәжірибесінің басшысы (модератор)
Толығырақ

14:00 — 15:00

Зал: Qazaqstan

Keynote speech: "Якутсктен Кремний алқабына дейін"

Арсен Томский

inDriver негізін қалаушы және бас директоры
Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Қазақстанның IT-экспорты мен адами капиталын дамыту стратегиялары. IT-нарығының негізгі трендтері мен перспективалары"

Гиорги Алексидзе (Giorgi Aleksidze)

NewAge Бас директоры

Алан Эль-Кади (Alan El-Kadhi)

Gaza Sky Geeks-тың Mercy Corps-тың директоры

Евгений Щербинин

Prime Source бас директоры

Джон Чу (John Chu)

ЕРАМ вице-президенті

Роберт Паркер (Robert Parker)

USAID Экономиканы дамыту кеңсесінің сауда қызметі жөніндегі басшысы, СА

Анатолий Моткин

StrategEast президентi (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Панельдік сессия: "Цифрлық технологиялар – мегаполистерді дамыту және әлеуметтік ортаның жайлылығын жақсарту драйвері"

Ричард Керби (Richard Kerby)

БҰҰ Электрондық үкімет жөніндегі өңіраралық экс-аға кеңесшісі

Дәулет Арғандықов

"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ президенті

Леит Хамад

One Web мемлекеттік және реттеуші органдармен өзара іс-қимыл жөніндегі вице-президенті

Науфаль Эль Уали

Axone Systems негізін қалаушы және бас директоры

Мейрамбек Әшірбеков

Астана қаласы Цифрландыру және мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының басшысы

Рустам Якупбаев

GPI Group басқарушы серіктесі (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "APT және NFT. Заманауи өнердегі коммерциялық сәтті жобаларды қалай жасауға болады?"

Кирилл Морозов

Қазақстандық NFT маркетплейсі - NFTime бас директоры

Ольга Лисицына

Цифрлық дизайнер, NFT-де орналасқан Қазақстандағы алғашқы "Tengerim" виртуалды киім коллекциясының бірлескен авторы

Әлихан Мұсатаев

ART of Her Қазақстандық суретшілер туралы порталдың басшысы

Евгений Хоботов

Slonworks NFT маркетплейстің негізін қалаушы

Инна Апенко

MIMIORIKI және GLOBAL NOMADS брендтерінің бас директоры, GNFA халықаралық конкурсының құрушысы

Ирина Харитонова

Креативті индустриялар орталығының басшысы, Орталық Азияның креативті индустриясының зерттеуші-сарапшысы, Global Nomads Fashion Awards жобасының идеологы (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Цифрлық теңсіздікті жою үшін кең жолақты желіні дамыту"

Евгений Соловьев

"Гипросвязь" ашық акционерлік қоғамының цифрлық экономика саласындағы аналитигі, Беларусь

Ирина Дивакова

Халықаралық электр байланысы одағы ТМД бойынша өңірлік бөлімшесінің БҰҰ ынтымақтастық үйлестірушісі

Нұрлан Мейірманов

"Қазақтелеком" АҚ Орталық аппаратының инновациялар жөніндегі бас директоры

Диви Сети

OneWeb компаниясының AMEA аймағындағы коммерциялық мәселелер жөніндегі вице-президенті

Кристине Гёнджян

Армения Операторлар одағының директоры

Фарид Нахли

Халықаралық электр байланысы одағы ТМД бойынша өңірлік бөлімшесі бағдарламаларының үйлестірушісі (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Орталық Азия қатысушылары арасындағы CS:GO турнирі

CS:GO бойынша шоу матчы:

CS:GO - әлемдегі ең танымал пәндерінің бірі және Қазақстандағы ең танымал PC ойындарының бірі. Қазақстандық спортшылардың осы пән бойынша ең көп жетістіктері бар. Бүгінгі таңда қазақстандық ойыншылар жергілікті киберспорттық клубтар үшін де, әлемдегі ең ірі киберспорттық клубтар үшін де жақсы нәтиже көрсетеді.
Толығырақ

15:00 — 16:00

Зал: Qazaqstan

Панельдік сессия: "Қазақстанда GovTech дамуы: бизнеспен коллаборация"

Бағдат Мусин

Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі

Үміт Шаяхметова

Halyk Bank Басқарма төрайымы

Тимур Турлов

Freedom Holding Corp. компаниясының бас атқарушы директоры

Михаил Ломтадзе

Kaspi.kz басшысы және негізін тең қалаушы

Айдын Рахымбаев

BI-Group директорлар кеңесінің төрағасы

Ләззат Ибрагимова

"Отбасы банк" АҚ Басқарма төрайымы

Андрей Беклемишев

IDC Орталық Азия бойынша вице-президенті (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Keynote speech: "Digital Sovereignty As The Enabler Of a Better Everyday"

Мансур Ибрахим Әл Мансури

G42 тобының бас операциялық директоры

"Solve for tomorrow" жеңімпаздарын Samsung Kazakhstan марапаттайды

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Әлемдік қаржы нарықтарындағы турбуленттілік кезінде венчурлық портфельді қалай сақтау керек"

Джеймс Тан (James Tan)

Quest Ventures негізін қалаушы және басқарушы серіктесі

Майкл Мо (Michael Moe)

GSV негізін қалаушы және бас директоры

Питер Ритц (Peter Ritz)

FatBrain AI тең құрылтайшысы және бас директоры

Глеб Давидюк

iTech Capital басқарушы серіктесі

Арслан Кудияр

VentureRocket Eurasia бас директоры

Майк Фишер

Оңтүстік Калифорния университетінің профессоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Keynote speech: "Keynote speech: Роботтандыру: оны қолдану салалары мен әдістері"

Михаил Павлов

Arman бас техникалық директоры, сараптамалық жүйелерде дыбыс шығаруды қолдану идеологы

Максим Кораблев

Концерн R-Про компаниясының бизнесті дамыту жөніндегі директоры
Толығырақ
Зал: CyberSport

Орталық Азия қатысушылары арасындағы CS:GO турнирі

CS:GO бойынша шоу матчы:

CS:GO - әлемдегі ең танымал пәндерінің бірі және Қазақстандағы ең танымал PC ойындарының бірі. Қазақстандық спортшылардың осы пән бойынша ең көп жетістіктері бар. Бүгінгі таңда қазақстандық ойыншылар жергілікті киберспорттық клубтар үшін де, әлемдегі ең ірі киберспорттық клубтар үшін де жақсы нәтиже көрсетеді.
Толығырақ

16:00 — 17:00

Зал: Qazaqstan

Demo Day: "SilkWay Accelerator"

CTOgram

ТҚС, қосалқы бөлшектер, автожуу, ЖЖЕ айыппұлдары, авто құжаттар және автосервис бойынша басқа да көрсетілетін қызметтерді іздеудің бірыңғай орталықтандырылған жүйесі.

Naimi

Көрсетілетін қызметтердің мобильді маркетплейсі. Клиенттерді көрсетілетін қызметтер өнім берушілерімен, яғни мамандармен байланыстыруға көмектеседі.

UvU

Балалар мен әйелдерге арналған қауіпсіз тасымалдау сервисі.

Citix

Адамның қалалық ортада жайлы болуына арналған инновациялық шешімдер, оны ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың көмегімен қажетті уақытта және қажетті жерде өзекті ақпаратпен қамтамасыз ету.

Beyne.ai

Корпоративтік қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін бет-әлпетті тану және бейнеталдауға арналған, сондай-ақ фотосуреттеріңізді іздеу үшін ақылды қала және платформаларға арналған жүйе.

iDos Games

Play2Earn моделінің арқасында жалпы метағаламда ақша табу мүмкіндігі бар ойындар жасайтын инди-әзірлеушілер командасы.

FocusED now

Онлайн-оқуды жеңілдететін виртуалды сынып қосымшасын ұсынады, бұдан басқа оны қызықты және ойын түрінде, сондай-ақ интерактивті оқыту стилінде жасайды. Балалардың оқу үлгерімін қадағалап, қосымша оқытушы жалдау үшін ата-аналарға арналған талдау және статистика жүйесі.

Tripsome.com

Tripsome.com пайдаланушыларға өз қалаларында керемет шағын жергілікті операторлардан бірегей әсерлер мен іс-шараларды зерттеуге және брондауға көмектеседі.

Smoothly

Дұрыс демалыс және күнделікті тірлікке жүйелі сценарий жасау арқылы жақсы ұйықтап, тынығып, нәтижелі жұмыс істеуге көмектесетін мобильді қосымша.

Zan.bar

Заңгердің профиліндегі рейтинг пен пікірлер. Мамандардың үлкен базасы. Толық құпиялылық. Қарапайым және интуитивті интерфейс. Тегін іздеу жүйесі.

zypl.ai

AI бағдарламалық өнімдерімен финтех, телекоммуникация, бөлшек сауда және өндіріске арналған әлемдегі жетекші "AI фабрикасын" жасайды.

NB FIT

Әйелдер денсаулығына арналған онлайн-көмекші.

fibo.cloudT

Орталық Азиядағы бұлтты есептеуді жеңілдетуге бағытталған бұлтты көрсетілетін қызметтерді ұсынушы компания.
Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Keynote speech: "Бренд-қызметкер: қызметкерлерді компанияның амбассадорына айналуға қалай шабыттандыруға болады"

Мария Бережная

Kazdream IT холдингi рекрутинг бөлімінің басшысы

Ирина Посохова

Kazdream IT холдингi HR бөлімінің басшысы

Гауhар Сыдықоваа

Kazdream IT холдингi компаниясының HR бренд-менеджері

Айнұр Қуанышбаева

Kazdream академиясының басшысы

Алла Нұрали

Kazdream IT холдингi аға рекрутеры (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Интернетті басқару жөніндегі Орталық Азия форумы 2022

Панельдік сессия: "Цифрлық үкіметтің тұрақтылығы: жаһандық өзгерістер дәуірінде цифрлық тұрақтылыққа қол жеткізуге арналған "жол картасы""

Али Таха Коч

Түрік Республикасы Президенті Әкімшілігі Цифрлық транформация басқармасының басшысы

Альмериндо Грациано

Cyber Ranges компаниясының бас директоры

Ирина Байкулова

Аға заңгер, интернет саясаты азаматтық бастамасының қоғамдық қор директорының орынбасары.

Валерий Зубанов

Орталық Азия мен Моңғолиядағы "Касперский зертханасының" коммерциялық директоры

Рано Бободжониен

Тәжікстан Республикасы Жоғарғы Мәжілісі Өкілдер палатасының өкілі

Тоомас Тирс

Эстония Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі

Татту Мамбеталиева

"Интернет саясатының Азаматтық бастамасы" ҚҚ директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Шағын форум: "5G on Silk Road"

Бағдат Мусин

Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі

Ласло Тот (Laszlo Toth)

GSMA компаниясының Еуропадағы Қоғамдық саясат жөніндегі директоры

Штефан Зеле (Stefan Zehle)

Coleago Consulting бас директоры

Чэн Чуанфей (Chen Chuanfei)

Huawei сымсыз байланыс шешімдері желісінің вице-президенті

Дилмурод Дусматов

Өзбекстан Республикасы ақпараттық технологияларды дамыту және байланыс министрлігі радиожиілік спектрін пайдалануды реттеу бөлімінің бастығы, радиохабарлар жөніндегі республикалық кеңестің хатшысы

Сутисак Тантайотин

Таиланд телерадио хабарларын тарату және телекоммуникациялар жөніндегі Ұлттық комиссия бас хатшысының телекоммуникациялар жөніндегі орынбасары

Ержан Мейрамов

Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі телекоммуникациялар комитетінің төрағасы

Евгений Настрадин

Beeline Кazakhstan Бас атқарушы директоры

Сергей Коньков

Tele2/Altel бас директоры

Асхат Узбеков

Кселл Басқарма төрағасы және атқарушы директоры

Игорь Акулинин

Huawei Eurasia Президентінің кеңесшісі

Таир Исмаилов

Стратегиялық өзара іс-қимыл жөніндегі директоры, GSMA (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Цифрлық технологияларды дамыту дәуірінде дербес деректерді қорғау"

Екатерина Смышляева

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты-Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Экономикалық реформа және Өңірлік даму комитетінің мүшесі

Руслан Әбдіқалықов

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Ақпараттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы

Руслан Дайырбеков

Qazaqstan Digital Rights Center директоры

Елжан Қабышев

Qazaqstan Digital Rights Center заңгері

Арсен Әубәкіров

"Human Rights Consulting Group" директоры

Евгений Питолин

TerraLink киберқауіпсіздік тәжірибесінің директоры

Гүлмира Біржанова

"Құқықтық медиа орталық" ҚҚ заңгері (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Орталық Азия қатысушылары арасындағы CS:GO турнирі

CS:GO бойынша шоу матчы:

CS:GO - әлемдегі ең танымал пәндерінің бірі және Қазақстандағы ең танымал PC ойындарының бірі. Қазақстандық спортшылардың осы пән бойынша ең көп жетістіктері бар. Бүгінгі таңда қазақстандық ойыншылар жергілікті киберспорттық клубтар үшін де, әлемдегі ең ірі киберспорттық клубтар үшін де жақсы нәтиже көрсетеді.
Толығырақ

17:00 — 18:00

Зал: Qazaqstan

Demo Day: "SilkWay Accelerator"

CTOgram

ТҚС, қосалқы бөлшектер, автожуу, ЖЖЕ айыппұлдары, авто құжаттар және автосервис бойынша басқа да көрсетілетін қызметтерді іздеудің бірыңғай орталықтандырылған жүйесі.

Naimi

Көрсетілетін қызметтердің мобильді маркетплейсі. Клиенттерді көрсетілетін қызметтер өнім берушілерімен, яғни мамандармен байланыстыруға көмектеседі.

UvU

Балалар мен әйелдерге арналған қауіпсіз тасымалдау сервисі.

Citix

Адамның қалалық ортада жайлы болуына арналған инновациялық шешімдер, оны ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың көмегімен қажетті уақытта және қажетті жерде өзекті ақпаратпен қамтамасыз ету.

Beyne.ai

Корпоративтік қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін бет-әлпетті тану және бейнеталдауға арналған, сондай-ақ фотосуреттеріңізді іздеу үшін ақылды қала және платформаларға арналған жүйе.

iDos Games

Play2Earn моделінің арқасында жалпы метағаламда ақша табу мүмкіндігі бар ойындар жасайтын инди-әзірлеушілер тобы.

FocusED now

Онлайн-оқуды жеңілдететін виртуалды сынып қосымшасын ұсынады, сонымен қатар оны қызықты және ойын түрінде, интерактивті оқыту стилінде жасайды. Балалардың оқу үлгерімін қадағалап, қосымша оқытушы жалдау үшін ата-аналарға арналған талдау және статистика жүйесі.

Tripsome.com

Tripsome.com пайдаланушыларға өз қалаларында керемет шағын жергілікті операторлардан бірегей әсерлер мен оқиғаларды зерттеуге және брондауға көмектеседі.

Smoothly

Дұрыс демалыс және күнделікті тірлікке жүйелі сценарий жасау арқылы жақсы ұйықтап, тынығып, нәтижелі жұмыс істеуге көмектесетін мобильді қосымша.

Zan.bar

Заңгердің профиліндегі рейтинг пен пікірлер. Мамандардың үлкен базасы. Толық құпиялылық. Қарапайым және интуитивті интерфейс. Тегін іздеу жүйесі.

zypl.ai

AI бағдарламалық өнімдерімен финтех, телекоммуникация, бөлшек сауда және өндіріске арналған әлемдегі жетекші "AI фабрикасын" жасайды.

NB FIT

Әйелдер денсаулығына арналған онлайн-көмекші.

fibo.cloudT

Орталық Азиядағы бұлтты есептеуді жеңілдетуге бағытталған бұлтты көрсетілетін қызметтерді ұсынушы компания.
Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "TikTok-ты цифрлық шынайылықты өзгертудің катализаторы ретінде қарастыру"

Мағжан Мәдиев

Astana Hub бас директоры, Naimi.kz стартаптың негізін тең қалаушы

Дмитрий Немедведев

Content Fabrica негізін қалаушы

Азат Халимов

Yolo House бас продюсері

Олегжан Бекетаев

Маркетинг және PR жөніндегі басқарушы директоры, Jusan

Евгения Бекбулатова

Tele2 PR-офисінің басшысы

Сергей Кохичко

Шығыс Еуропадағы EDUTOK білім беру контенті бағытының жетекшісі, TikTok

Надежда Лапина

Шығыс Еуропадағы креаторлар қауымдастығымен жұмыс істеу бағытының жетекшісі, TikTok

Ольга Сикорская

ChocoFood компаниясының перфоманс-маркетинг жөніндегі аға менеджері

Анастасия Панина

Global Business Solutions Шығыс Еуропадағы бас директоры, TikTok (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Интернетті басқару жөніндегі Орталық Азия форумы 2022

Панельдік сессия: "Цифрлық үкіметтің тұрақтылығы: жаһандық өзгерістер дәуірінде цифрлық тұрақтылыққа қол жеткізуге арналған "жол картасы""

Альмериндо Грациано

Cyber Ranges компаниясының бас директоры

Ирина Байкулова

Аға заңгер, интернет саясаты азаматтық бастамасының қоғамдық қор директорының орынбасары.

Али Таха Коч

Түрік Республикасы Президенті Әкімшілігі Цифрлық транформация басқармасының басшысы

Валерий Зубанов

Орталық Азия мен Моңғолиядағы "Касперский зертханасының" коммерциялық директоры

Рано Бободжониён

Тәжікстан Республикасы Жоғарғы Мәжілісі Өкілдер палатасының өкілі

Татту Мамбеталиева

"Интернет саясатының Азаматтық бастамасы" ҚҚ директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Шағын форум: "5G on Silk Road"

Бағдат Мусин

Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі

Ласло Тот (Laszlo Toth)

GSMA компаниясының Еуропадағы Қоғамдық саясат жөніндегі директоры

Штефан Зеле (Stefan Zehle)

Coleago Consulting бас директоры

Чэн Чуанфей (Chen Chuanfei)

Huawei сымсыз байланыс шешімдері желісінің вице-президенті

Дилмурод Дусматов

Өзбекстан Республикасы ақпараттық технологияларды дамыту және байланыс министрлігі радиожиілік спектрін пайдалануды реттеу бөлімінің бастығы, радиохабарлар жөніндегі республикалық кеңестің хатшысы

Сутисак Тантайотин

Таиланд телерадио хабарларын тарату және телекоммуникациялар жөніндегі Ұлттық комиссия бас хатшысының телекоммуникациялар жөніндегі орынбасары

Ержан Мейрамов

Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі телекоммуникациялар комитетінің төрағасы

Евгений Настрадин

Beeline Кazakhstan Бас атқарушы директоры

Сергей Коньков

Tele2/Altel бас директоры

Асхат Узбеков

Кселл Басқарма төрағасы және атқарушы директоры

Игорь Акулинин

Huawei Eurasia Президентінің кеңесшісі

Таир Исмаилов

Стратегиялық өзара іс-қимыл жөніндегі директоры, GSMA (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Жабық дөңгелек үстел: "Бизнес пен сауданың киберқауіпсіздігі"

Толығырақ
Зал: CyberSport

Орталық Азия қатысушылары арасындағы CS:GO турнирі

CS:GO бойынша шоу матчы:

CS:GO - әлемдегі ең танымал пәндерінің бірі және Қазақстандағы ең танымал PC ойындарының бірі. Қазақстандық спортшылардың осы пән бойынша ең көп жетістіктері бар. Бүгінгі таңда қазақстандық ойыншылар жергілікті киберспорттық клубтар үшін де, әлемдегі ең ірі киберспорттық клубтар үшін де жақсы нәтиже көрсетеді.
Толығырақ

18:00 — 19:00

Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "TikTok-ты цифрлық шынайылықты өзгертудің катализаторы ретінде қарастыру"

Мағжан Мәдиев

Astana Hub бас директоры, Naimi.kz стартаптың негізін тең қалаушы

Дмитрий Немедведев

Content Fabrica негізін қалаушы

Азат Халимов

Yolo House бас продюсері

Олегжан Бекетаев

Маркетинг және PR жөніндегі басқарушы директоры, Jusan

Евгения Бекбулатова

Tele2 PR-офисінің басшысы

Сергей Кохичко

Шығыс Еуропадағы EDUTOK білім беру контенті бағытының жетекшісі, TikTok

Надежда Лапина

Шығыс Еуропадағы креаторлар қауымдастығымен жұмыс істеу бағытының жетекшісі, TikTok

Ольга Сикорская

ChocoFood компаниясының перфоманс-маркетинг жөніндегі аға менеджері

Анастасия Панина

Global Business Solutions Шығыс Еуропадағы бас директоры, TikTok (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Шағын форум: "5G on Silk Road"

Бағдат Мусин

Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі

Ласло Тот (Laszlo Toth)

GSMA компаниясының Еуропадағы Қоғамдық саясат жөніндегі директоры

Штефан Зеле (Stefan Zehle)

Coleago Consulting бас директоры

Чэн Чуанфей (Chen Chuanfei)

Huawei сымсыз байланыс шешімдері желісінің вице-президенті

Дилмурод Дусматов

Өзбекстан Республикасы ақпараттық технологияларды дамыту және байланыс министрлігі радиожиілік спектрін пайдалануды реттеу бөлімінің бастығы, радиохабарлар жөніндегі республикалық кеңестің хатшысы

Сутисак Тантайотин

Таиланд телерадио хабарларын тарату және телекоммуникациялар жөніндегі Ұлттық комиссия бас хатшысының телекоммуникациялар жөніндегі орынбасары

Евгений Настрадин

Beeline Кazakhstan Бас атқарушы директоры

Сергей Коньков

Tele2/Altel бас директоры

Асхат Узбеков

Кселл Басқарма төрағасы және атқарушы директоры

Игорь Акулинин

Huawei Eurasia Президентінің кеңесшісі

Ержан Мейрамов

Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі телекоммуникациялар комитетінің төрағасы

Таир Исмаилов

Стратегиялық өзара іс-қимыл жөніндегі директоры, GSMA (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Жабық дөңгелек үстел: "Бизнес пен сауданың киберқауіпсіздігі"

Толығырақ

29 қыркүйек — Екінші күн

10:00 — 11:00

Зал: Qazaqstan

Astana Hub Battle. Жартылай финал

ASTANA HUB BATTLE ең үздік IT-стартап үшін ауқымды жарыс. Бұл - «үздіктің үздігі» атағы үшін IT-стартаптар жарысқа түсетін алаң. Жүлде қоры - $18 000. Дода жеңімпаздары - $10 000, екінші орын алғандар - $5 000, үшінші орын иегерлері - $3 000 алады.

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Венчурлік инвестициялар: масштабтауға арналған стартаптар"

Вячеслав Журавлев

MYCRANE және Raters Group инвесторы

Әділ Нұрғожин

BigSky Capital негізін қалаушы

Леонид Довбенко

Yalla Market және Meta Group негізін қалаушы

Арасалан Альфред Ни

Most Ventures басқарушы серіктесі

Мадияр Төлеуғали

UvU негізін қалаушы және бас директоры

Мират Ахметсадықов

Most Ventures басқарушы серіктесі (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Панельдік сессия: "IT-қызметтерді шетелге экспорттау үшін Орталық Азияның потенциалы мен кедергілері"

Александр Полоротов

Datanomix.pro негізін тең қалаушы

Адмет Ахтер (Admet Akhter)

Akhter Studios негізін қалаушы және Бас директоры, Akhter School негізін тең қалаушы

Ричард Керби (Richard Kerby)

БҰҰ Электрондық үкімет жөніндегі аймақаралық экс-аға кеңесшісі

Евгений Щербинин

Prime Source бас директоры

Владислав Буянов

Халықаралық В2В-сатулар сарапшысы, Шығыс Еуропа елдерінің бизнес-инкубаторларында тәлімгер және сарапшы

Максим Толмачев

RePoint Бас директоры

Айгерім Мұқаева

AITEX IT-экспорт қауымдастығының басқарушы директоры, Akhter school тең құрылтайшысы, бас директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Теңізшевройл цифрлық трансформациясы: адамға, бизнеске және технологияларға инвестиция салу"

Кит Кэмпбелл (Keith Campbell)

Теңізшевройл компаниясының цифрлық менеджері

Мэттью Майер (Mathew Meyer)

Теңізшевройлда операциялық басқару жөніндегі кеңесші

Марат Қуатов

Теңізшевройлдың цифрландыру жөніндегі чемпионы

Клара Жолдасбаева

Теңізшевройлда логистика департаментінің бизнесті басқару жөніндегі менеджері

Гүлден Кұмарова

Теңізшевройлда ҚТ және ҚОҚ департаментінің өндірісті оңтайландыруды басқару жүйесін жоспарлау жөніндегі менеджері

Азидолла Қисметов

Теңізшевройлдағы цифрландыру жөніндегі консультант (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Жерді қашықтықтан зондтау технологиялары біздің планетамыздың ресурстарын тиімді дамыту мен пайдаланудағы қозғаушы күш ретінде қарастыру"

Ахмед Ауади (Ahmed Awady)

ESRI шешімдерін әзірлеу жөніндегі жетекші маманы

Ник Траджен

Space Chain бас директоры

Николя Тено (Nicolas Tenaud)

Экспорт сату жөніндегі директоры, Thales Alenia Space

Рене Грисбах (Rene Griesbach)

Еуропа, Таяу Шығыс және Африкадағы сату алдындағы дайындық жөніндегі өңірлік менеджері, Planet Labs Germany GmbH

Мұхиддин Ибрагимов

Геоақпараттық технологиялар және Узбекко́смос навигация бөлімінің бастығы

Айдын Айымбетов

"Қазақстан Ғарыш Сапары" Басқарма төрағасы (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир

FIFA бойынша шоу матчы

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир
Толығырақ

11:00 — 12:00

Зал: Qazaqstan

Astana Hub Battle. Жартылай финал

ASTANA HUB BATTLE ең үздік IT-стартап үшін ауқымды жарыс. Бұл - «үздіктің үздігі» атағы үшін IT-стартаптар жарысқа түсетін алаң. Жүлде қоры - $18 000. Дода жеңімпаздары - $10 000, екінші орын алғандар - $5 000, үшінші орын иегерлері - $3 000 алады.

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Корпоративтік сектордағы цифрлық трансформация"

Крейг Дикман (Craig Dickman)

TitletownTech Басқарушы серіктес, АҚШ (онлайн)

Йонас Крумланд

LogWard бас директоры, Германия (онлайн)

Артем Спирке

Операциялық тиімділік департаментінің директоры, Kazzinc

Дмитрий Курин

Инновациялар және венчурлік инвестициялар жөніндегі директор, МТС (Мәскеу, Кипр)

Ержан Наурузбаев

Логистика саласындағы халықаралық стартаптың негізін қалаушы, технологиялық кәсіпкер — techpreneur, IT-сарапшы және ментор
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Панельдік сессия: "Цифрлық трансформация: адам мен кейстер"

Жанар Самаева

"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төлем және қаржы технологияларын дамыту орталығы" акционерлік қоғам төрағасының орынбасары

Эльмира Обри

BCPD басшысы, TechWoman (онлайн)

Рамиль Мухоряпов

Chocofamily холдингінің негізін қалаушы және бақылаушы кеңесінің төрағасы

Алина Леон Козенко

Coursera мемлекеттік органдармен стратегиялық өзара қарым-қатынас бөлімінің басшысы, Еуропа және Африка

Рүстем Биғари

Цифрлық үкіметті қолдау орталығының басшысы

Рауан Кенжеханұлы

Bilim Media Group директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Заттар интернетінен барлық Интернетке дейінгі жол: 4-ші өнеркәсіптік революцияны іске асыру драйверлері"

Жанат Жахметова

Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі

Бен Гриффин

OneWeb жылжымалы шешімдер жөніндегі вице-президенті

Джефф Мерритт (Jeff Merritt)

IoT және қалаларды трансформациялау бағытының басшысы, Дүниежүзілік экономикалық форум атқарушы комитетінің мүшесі (онлайн)

Бахытжан Ильяс

Цифрлық энергия қауымдастығының төрағасы

Ерлан Минавар

"Транстелеком" Басқарма төрағасының стратегиялық даму және инновациялар жөніндегі орынбасары

Мұхтар Қуанышбайұлы

Connected Home бас директоры

Дияс Асанов

Siemens Kazakhstan бас директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Спутниктік технологиялар: әлеуметтік-экономикалық дамудың тұрақты қозғалтқышы"

Селман Нас

Turkish Aerospace Industries компаниясының ғарыш жүйелері жөніндегі атқарушы вице-президенті

Кристоф Бауэр

Astranis коммерциялық сату жөніндегі вице-президенті

Карен Бадалов

ТМД елдеріндегі Eutelsat өңірлік директоры

Иван Зайцев

Нарыққа қол жеткізу жөніндегі директоры, OneWeb

Ильхами Айгюн

MonacoSat президенті

Саймон Гэтти Саунт

SES Еуропада сатылым жөніндегі вице-президенті (онлайн)

Месут Чичекер

"MonacoSat" Президентінің Бас кеңесшісі (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир

FIFA бойынша шоу матчы

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир
Толығырақ

12:00 — 13:00

Зал: Qazaqstan

Astana Hub Battle. Жартылай финал

ASTANA HUB BATTLE ең үздік IT-стартап үшін ауқымды жарыс. Бұл - «үздіктің үздігі» атағы үшін IT-стартаптар жарысқа түсетін алаң. Жүлде қоры - $18 000. Дода жеңімпаздары - $10 000, екінші орын алғандар - $5 000, үшінші орын иегерлері - $3 000 алады.

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Keynote speech: "Talent Management at EPAM"

Денис Поселённый

EPAM Kazakhstan персоналды басқару жөніндегі директоры

Элеонора Мунш

EPAM Kazakhstan білім беру мәселелері жөніндегі директордың орынбасары
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Панельдік сессия: "Цифрлық экожүйелер: инновациялар немесе лидерлерге тән must-have"

Айдос Жұмағұлов

Freedom Bank Директорлар кеңесі төрағасының кеңесшісі

Рамиль Мухоряпов

Chocofamily холдингінің негізін қалаушы және бақылаушы кеңесінің төрағасы

Эдуард Ким

Technodom дүкендер желісінің негізін қалаушы және иесі

Евгений Настрадин

Beeline компаниясының бас атқарушы директоры

Нариман Мұқашев

Halyk Bank Басқарма төрағасының орынбасары (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "С4IR. SIRI цифрлық жетілуін тәуелсіз бағалау арқылы қазақстандық кәсіпорындарды цифрлық трансформациялау"

Динара Щеглова

Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі

Болат Башеев

"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық Кәсіпкерлер Палатасы ақпараттық-коммуникациялық технологиялар, білім және инновациялар комитетінің төрағасы

Қайрат Қалиев

AIFC әкімшілігі Басқарма төрағасының орынбасары және Tech Hub және Media Solutions Laboratory директорлар кеңесінің төрағасы

Майк Чан

"INCIT" серіктестік қатынастар жөніндегі директоры

Викрам Калкат (Vikram Kalkat)

Халықаралық индустриялық трансформация орталығының негізін тең қалаушы және вице-президенті

Хольгер Вифель

Еуропалық Қайта Құру және Даму Банкінің Қазақстан мен Моңғолиядағы шағын бизнесті қолдау жөніндегі өңірлік бағдарламасының басшысы (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Кеңістіктік деректер - цифрлық мемлекеттің іргетасы"

Бағлан Қазиев

KazAeroSpace директоры

Фараби Ермеков

"Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы" жобасы басқармасы командасының басшысы

Абзал Жамалов

"EOSpatial" директоры, "Жерді қашықтықтан зондтау саласындағы компаниялар қауымдастығының" мүшесі

Паскаль Лазаридис

Бағдарлама және өнім жөніндегі менеджері, Thales Alenia Space France

Валентин Зайцев

East EMEA әуе картографиялау жүйелерінің бренд-менеджері, Leica Geosystems, part of Hexagon

Кирилл Идрисов

East EMEA өңірлік жерүсті және лазерлік сканерлеу бренд-менеджері, Leica Geosystems, part of Hexagon

Қажымұқан Бекмұқашев

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Геодезия және картография комитетінің төрағасы (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир

FIFA бойынша шоу матчы

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир
Толығырақ

13:00 — 14:00

Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Цифрлық активтердің қауіпсіз нарығы және криптоиндустрияны реттеудің әлемдік трендтері"

Рауан Сағидолла

Қазақстандағы Binance бас менеджері

Арутюн Погосян (Arutiun Pogosian)

АТАІХ Eurasia бас директоры

Талғат Досанов

Biteeu Eurasia Ltd. бас директоры

Нұрхат Көшімов

AIFC қаржылық көрсетілетін қызметтерді реттеу комитетінің Бас директоры

Татьяна Дмитренко

БҰҰ есірткі және қылмыс жөніндегі басқармасының сарапшысы

Ольга Гончарова

Binance мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жөніндегі директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Панельдік сессия: "Karachaganak Petroleum Operating B. V. үлгісінде мұнай саласын трансформациялау. Жаңа бағыттар"

Марсель Дуп (Marcel Doup)

Цифрлық өнімдер жөніндегі менеджер, Shell

Андреа Корнео

ENI деректерін өңдеу жөніндегі мамандар тобының басшысы

Салтанат Маширова

Honeywell озық тәжірибе және инновация орталығындағы киберқауіпсіздік бойынша сәулетші/инженері

Ленар Насипов

Каспий өңірінің цифрлық трансформациясы жөніндегі менеджері

Ұлан Бүркітов

KPO/ Shell Цифрландыру және үздіксіз жетілдіру бөлімінің бастығы (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Жаңа цифрлық әлемдегі әйелдер үшін жаңа мүмкіндіктер"

Азиза Шужеева

"TECHNOWOMEN" қауымдастығының президенті

Айнұр Темірханқызы

Globerce Capital IT-холдингінің құрылтайшысы, "Банк Фридом Финанс Казахстан" АҚ Цифрлық өнімдер мен процестер бойынша Басқарма төрағасының кеңесшісі. "Ниет" қайырымдылық қоры" қамқоршысы

Раиса Өскенбаева

Satbayev University автоматика және ақпараттық технологиялар институтының директоры, техника ғылымдарының докторы, профессоры

Мәдина Досмағамбетова

Documentolog компаниясы басшысының орынбасары

Әсем Кенжебек

Инвестициялық банкир, кәсіпкер

Әсем Нұрғалиева

Бірінші кредиттік бюроның атқарушы директоры (модератор)
Толығырақ

14:00 — 15:00

Зал: Qazaqstan

Кeynote speech: "Сreative reinvention"

Алмас Жали

Brave Talents and Brave Engineering бас директоры

Надя Жексембаева

Reinvention академиясының негізін қалаушы
Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Қазақстанда цифрлық майнинг индустриясын дамыту мәселелері"

Рауан Сағидолла

Қазақстандағы Binance бас менеджері

Ержан Әбдиев

Еуразиялық цифрлық активтер, жасанды интеллект және блокчейн технологиялар қауымдастығының президенті

Данияр Мүбарақов

Қазақстандағы блокчейн және дата орталықтары индустриясы қауымдастығының президенті

Хуан Хэн-Ли (Huang Heng-Li)

Қазақстандық блокчейн-технологиялар қауымдастығының басқарма төрағасы

Сапар Ахметов

Browan communications incorporation LLC Бас директоры

Ғиззат Байтұрсынұлы

ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Электрондық өнеркәсіпті және цифрлық активтер индустриясын дамыту департаменті директорының орынбасары (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Интернетті басқару жөніндегі Орталық Азия форумы 2022

Панельдік сессия: "Цифрлық қоғамның тұрақтылығы: цифрлық азаматтық үшін жағдайларды қалыптастыру үздіксіз цифрлық даму факторы ретінде қарастыру"

Саркис Дарбинян

"Цифрлық құқықтар орталығының" басшысы

Асомудин Атоев

SecDev Group өңірлік директоры

Алексей Марчук

"Comunitatea Internet" қауымдастығының төрағасы, Молдовадағы интернетті басқару жөніндегі форумның үйлестірушісі (MIGF)

Арсен Әубәкіров

"Human Rights Consulting Group" директоры

Татьяна Зинович

"Құқықтық саясатты зерттеу орталығы" ҚҚ директорының міндетін атқарушы (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: “Innovation and Startup Ecosystem Enablers in the member states of the OTS”

Мағжан Мәдиев

Astana Hub бас директоры, Naimi.kz стартаптың негізін тең қалаушы

Ахмет Сердар Ибрагимчоглу (Ahmet Serdar Ibrahimcioglu)

Bilişim Vadisi технопаркінің бас директоры, Түркия

Фарук Иналтекин

Bilkent Cyberpark технопаркінің бас директоры, Түркия

Чубак Теміров

High Technology Park атқарушы директоры, Қырғызстан

Фархад Ибрагимов

IT Park Uzbekistan бас директоры

Фарух Жумаев

Түркі мемлекеттері ұйымының жоба жөніндегі директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Defense Tech" қорғаныс және қауіпсіздік саласындағы скаутинг"

Дархан Ахмадиев

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары

Асқар Таксимов

"IKomek109" қалалық мониторинг және жедел әрекет ету орталығының басшысы

Айдар Бердібеков

Ұлттық қорғаныс университеті бастығының орынбасары

Теміржан Әбдірахманов

"Қазақстан Инжиниринг" ҰК" АҚ Басқарма төрағасы

Ержан Ерсаинов

"Қазақстан геоақпараттық орталық жүйесі" АҚ Басқарма төрағасының орынбасары (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир

FIFA бойынша шоу матчы

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир
Толығырақ

15:00 — 16:00

Зал: Qazaqstan

KPMG Tech Awards 2022

Tech Orda бағдарламасы бойынша оқу сертификаттарын тапсыру

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Орталық банктің цифрлық валюталары: стратегия және қолданысқа енгізу мақсаттары"

Елдос Қуанышбеков

Төлем және қаржы технологияларын дамыту орталығы төрағасының орынбасары

Санжар Әбдіғазиев

Қырғыз Республикасы Ұлттық Банкінің төлем жүйелері басқармасы төлем ұйымдары мен төлем жүйелері операторларының қызметін қадағалау тобының басшысы

Конрад Крафт (Conrad Kraft)

Digital Euro Association басқарушы директоры (онлайн)

Айнұр Кенжаева

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төлем және қаржы технологияларын дамыту орталығының цифрлық теңге жобасының жетекшісі

Алина Абдрахманова

М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ Университеті жанындағы Бизнес-мектептің директоры және IN-VR Ltd стартаптың негізін тең қалаушы және бас директоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Интернетті басқару жөніндегі Орталық Азия форумы 2022

"Цифрлық қоғамның тұрақтылығы: цифрлық азаматтық үшін жағдайларды қалыптастыру үздіксіз цифрлық даму факторы ретінде қарастыру"

Саркис Дарбинян

"Цифрлық құқықтар орталығының" басшысы

Асомудин Атоев

SecDev Group өңірлік директоры

Арсен Әубәкіров

"Human Rights Consulting Group" директоры

Татьяна Зинович

"Құқықтық саясатты зерттеу орталығы" ҚҚ директорының міндетін атқарушы (модератор)
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Инновациялық экожүйені экономикалық өсу драйвері ретінде дамыту"

Алан Эль-Кади (Alan El-Kadhi)

Gaza Sky Geeks-тың Mercy Corps-тың директоры

Ираклий Кашибадзе

Startup Central Eurasia үйлестірушісі

Лале Джан Гозюбуюк

Plug and Play аймақтық директоры

Александр Дорошенко

Terrikon Valley негізін қалаушы

Майк Фишер

Оңтүстік Калифорния университетінің профессоры (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Defense Tech" қорғаныс және қауіпсіздік саласындағы скаутинг

Дархан Ахмедиев

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары

Асқар Таксимов

"IKomek109" қалалық мониторинг және жедел әрекет ету орталығының басшысы

Айдар Бердібеков

Ұлттық қорғаныс университеті бастығының орынбасары

Теміржан Әбдірахманов

"Қазақстан Инжиниринг" ҰК" АҚ Басқарма төрағасы

Ержан Ерсаинов

"Қазақстан геоақпараттық орталық жүйесі" АҚ Басқарма төрағасының орынбасары (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир

FIFA бойынша шоу матчы

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир
Толығырақ

16:00 — 17:00

Зал: Qazaqstan

Astana Hub Battle. Финал

ASTANA HUB BATTLE ең үздік IT-стартап үшін ауқымды жарыс. Бұл - «үздіктің үздігі» атағы үшін IT-стартаптар жарысқа түсетін алаң. Жүлде қоры - $18 000. Дода жеңімпаздары - $10 000, екінші орын алғандар - $5 000, үшінші орын иегерлері - $3 000 алады.

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Web3.0 экожүйесін және блокчейн технологияларды дамыту"

Айдана Қасқырбек

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төлем және қаржы технологияларын дамыту орталығы жанындағы Блокчейн орталығының және Астана Хаб корпоративтік қорының жетекшісі

Джеффри Си

Poko Fund компаниясының бас директоры (онлайн)

Ютинг Голден

Binance жаһандық серіктестіктерінің басшысы (онлайн)

Асаф Йосифов

Titanium Technologies компаниясының бас директоры (онлайн)

Артур Сундетов

Tech Culture компаниясының бас директоры
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Интернетті басқару жөніндегі Орталық Азия форумы 2022

Панельдік сессия: "Цифрлық экономика тұрақтылығы: дағдарыс қысымында цифрлық бизнес және цифрлық серіктестікті дамыту"

Джордж Чен (George Chen)

META компаниясының Қытай, Моңғолия және Орталық Азиядағы мемлекеттік саясат жөніндегі директоры

Рута Макаревичуте

Серіктес-консультант, Өзбекстанда және Орталық Азия мен Кавказда цифрлық қызметтер консалтинг тәжірибесін жүргізеді

Омар Әл Аши

URENT негізін қалаушы және бас директоры

Екатерина Генкина

Өзгерістерді басқару және бизнесті трансформациялау жөніндегі халықаралық сарапшы

Альмериндо Грациано (Almerindo Graziano)

Cyber Ranges компаниясының бас директоры

Олжас Сатиев

TSARKA Group президенті және WebTotem стартапының негізін қалаушы

Ваан Овсепян

Орталық Азия және Кавказ, сыртқы байланыстар жөніндегі директоры, RIPE NCC
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Metaverse now and after"

Евгений Смагин

SK Telecom Start-up Accelerator Консультативтік кеңесінің мүшесі

Джо Оренго (Joh Orengo)

Spatial 8 негізін қалаушы және бас директоры.

Кристиан-Эмануэль Антон (Cristian-Emanuel Anton)

MeetinVR негізін қалаушы және техникалық директоры

Руперт Брени (Rupert Breheny)

Коммерция, архитектура және Google мода саласындағы VR/AR жөніндегі техникалық маман

Давид Васкес (David Vasquez)

Inventure Hub негізін қалаушы, 5G MTS StartUp Hub орталығының экс-басшысы, Ақпараттық технологиялар, механика және оптика университеті бизнес-инкубаторының тәлімгері/дәріскері (модератор)
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Defense Tech" қорғаныс және қауіпсіздік саласындағы скаутинг

Дархан Ахмедиев

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары

Асқар Таксимов

"IKomek109" қалалық мониторинг және жедел әрекет ету орталығының басшысы

Айдар Бердібеков

Ұлттық қорғаныс университеті бастығының орынбасары

Теміржан Әбдірахманов

"Қазақстан Инжиниринг" ҰК" АҚ Басқарма төрағасы

Ержан Ерсаинов

"Қазақстан геоақпараттық орталық жүйесі" АҚ Басқарма төрағасының орынбасары (модератор)
Толығырақ
Зал: CyberSport

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир

FIFA бойынша шоу матчы

Қазақстан қатысушылары арасында FIFA бойынша турнир
Толығырақ

17:00 — 18:00

Зал: Qazaqstan

Astana Hub Battle. Финал

ASTANA HUB BATTLE ең үздік IT-стартап үшін ауқымды жарыс. Бұл - «үздіктің үздігі» атағы үшін IT-стартаптар жарысқа түсетін алаң. Жүлде қоры - $18 000. Дода жеңімпаздары - $10 000, екінші орын алғандар - $5 000, үшінші орын иегерлері - $3 000 алады.

Толығырақ
Зал: Uzbekistan

Панельдік сессия: "Қазақстанның метағаламдағы цифрлық нарықтары: реттеуші мен бизнестің көзқарасы"

Марат Омаров

Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы

Рамиль Мухоряпов

Chocofamily холдингінің бақылаушы кеңесінің негізін қалаушы және Төрағасы

Николай Бабешкин

"Цифрлық Қазақстан Қауымдастығы" ЗТБ кеңесі төрағасының кеңесшісі (модератор)

Марина Амелина

Озон компаниясының бас директорының кеңесшісі

Сабыржан Беркінбаев

Kaspi.kz басқарушы директоры

Елена Бычкова

«Цифрлық Қазақстан Қауымдастығы» ЗТБ кеңесі төрағасының кеңесшісі (модератор)
Толығырақ
Зал: Azerbaijan

Интернетті басқару жөніндегі Орталық Азия форумы 2022

Панельдік сессия: "Цифрлық экономика тұрақтылығы: дағдарыс қысымында цифрлық бизнес және цифрлық серіктестікті дамыту"

Джордж Чен (George Chen)

META компаниясының Қытай, Моңғолия және Орталық Азиядағы мемлекеттік саясат жөніндегі директоры

Рута Макаревичуте

Серіктес-консультант, Өзбекстанда және Орталық Азия мен Кавказда цифрлық қызметтер консалтинг тәжірибесін жүргізеді

Омар Әл Аши

URENT негізін қалаушы және бас директоры

Екатерина Генкина

Өзгерістерді басқару және бизнесті трансформациялау жөніндегі халықаралық сарапшы

Альмериндо Грациано (Almerindo Graziano)

Cyber Ranges компаниясының бас директоры

Ваан Овсепян

Орталық Азия және Кавказ, сыртқы байланыстар жөніндегі директоры, RIPE NCC
Толығырақ
Зал: Türkiye

Панельдік сессия: "Жасанды интеллект және бұлтты қызметтер – бизнесті дамытудың катализаторы"

Артур Пярн

Шешімдер жөніндегі Директор, Ресейдегі бұлтты қызметтер Департаменті, Huawei

Александр Мамаев

PREDICT Машиналық оқыту бөлімінің басшысы, VK

Марат Әбділдабеков

"Қазақтелеком" АҚ Ақпараттық технологиялар жөніндегі бас директоры

Максим Барышев

"Учет" компаниялар тобының негізін қалаушы

Дәурен Сартаев

"Қазақстан Халық Банкі" АҚ Басқарма төрағасының орынбасары

Евгений Щербинин

Prime Source бас директоры
Толығырақ
Зал: Kyrgyzstan

Панельдік сессия: "Defense Tech" қорғаныс және қауіпсіздік саласындағы скаутинг

Дархан Ахмедиев

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары

Асқар Таксимов

"IKomek109" қалалық мониторинг және жедел әрекет ету орталығының басшысыы

Айдар Бердібеков

Ұлттық қорғаныс университеті бастығының орынбасары

Теміржан Әбдірахманов

"Қазақстан Инжиниринг" ҰК" АҚ Басқарма төрағасы

Ержан Ерсаинов

"Қазақстан геоақпараттық орталық жүйесі" АҚ Басқарма төрағасының орынбасары (модератор)
Толығырақ